1
1

Masz pytanie? Skontaktuj się: 600 – 485 – 137, biuro@drukarnia-amg.pl

ul. Grunwaldzka 207 bud. B, 85-451 Bydgoszcz

Druk UV jest jedną z najnowocześniejszych technologii druku cyfrowego, w której tusze utwardzane są promieniami UV. Używany przez nas ploter OC Arizona 460GT firmy Canon charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wydruku na materiałach płaskich także tych o nieregularnych kształtach. Grafika nanoszona jest bezpośrednio na docelowe podłoże bez konieczności używania nośników pośrednich, takich jak folie samoprzylepne.

Niewątpliwą zaletą druku UV jest:

  • szeroki zakres materiałów do druku m.in. pcv, plexi, szkło, drewno, metal, karton, papier, folie i wiele innych
  • szybkość realizacji prac – nadruki nie wymagają suszenia i zaraz po wydrukowaniu mogą być dalej obrabiane, przycinane i pakowane
  • możliwość drukowania białym kolorem
  • druk UV jest czterokrotnie bardziej odporny na działanie warunków zewnętrznych od standardowych wydruków solwentowych.
  • zadruk już od 1 sztuki!

Przykładowe zastosowanie druku UV:

Oznakowanie zewnętrzne, wewnętrzne

Tablice informacyjne, dwustronne znaki, grafika na drewnie, szkle, metalach.

Materiały POS , POP

Reklamy w sieciach sprzedaży, grafiki wystawowe, etykiety w sklepie, dekoracje sklepowe, stojaki, dyspensery, ekspozytory produktów, spersonalizowane opakowania z tworzyw sztucznych.

Grafika reklamowa

Wyróżniająca się szczegółowością, ostrością oraz płynnymi przejściami kolorów. Efekty specjalne mogą być tworzone dzięki drukowaniu obrazów o wysokiej jakości bezpośrednio na nośnikach przezroczystych. Drukowanie czarno-białym atramentem na odwrocie przezroczystych paneli akrylowych w celu uzyskania znakomitych fotorealistycznych obrazów.

Dekorowanie wnętrz

Indywidualne, spersonalizowane projekty dekoracyjne np. grafiki na drzwiach, panelach podłogowych, szkle, frontach mebli, kaloryferach, witraże (tworzenie efektu witrażu), cementowych płytach, gresach, kaflach.

Inne specjalne zastosowania

Tarcze do zegarów, mierników drukowane bezpośrednio na malowanym proszkowo aluminium, znaczki, membrany do paneli dotykowych, zabudowy bankomatów z wykończeniem anty-grafiti.

Nasi Partnerzy